“Na poGRAniczu nauk” 21 maja 2022

Studencko-doktorancka ogólnopolska Konferencja Naukowa “Na poGRAniczu nauk”.

W imieniu Kolegium MISH UW i Samorządu Studentów Kolegium MISH UW zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w studencko-doktoranckiej ogólnopolskiej konferencji naukowej Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Na poGRAniczu nauk”.

Niezliczone rodzaje ludzkich aktywności są w gruncie rzeczy grami. Gra jest czymś jednocześnie powszechnym i dobrze znanym, jak i trudnym do prostego ujęcia. W tym kontekście warto przyjrzeć się temu, jak metafora gry jest używana w różnych naukach.

Abstrakty należy przesyłać do 21 kwietnia 2022 r.
Konferencja odbędzie się 21 maja 2022 r. w formie zdalnej.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia: