XII Konferencja Język trzeciego tysiąclecia – 23-25 marca Kraków

W imieniu Organizatorów, którymi są Krakowskie Towarzystwo Tertium we współpracy z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie zapraszamy na międzynarodową konferencję naukową „Język trzeciego tysiąclecia XII: Język na pograniczach komunikacji”.

Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do językoznawców, komunikologów, tłumaczy, neofilologów i innych badaczy z dziedzin pokrewnych, w tym doktorantów. Konferencja otwarta jest także dla praktyków, pragnących wspólnie pochylić się nad zagadnieniami języka, przekładu, komunikacji międzykulturowej czy dydaktyki języków obcych.

Wstęp dla słuchaczy jest wolny.

Więcej informacji.