fot. Magdalena Marcula, Biuro ds. Promocji UWr

Szkolenie bhp tylko w formie e-learningu

UWAGA STUDENCI I ROKU
w roku akademickim 2021/2022 na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz uczestnicy Szkoły Doktorskiej którzy nie odbyli szkolenia wstępnego BHP w okresie 1.10.- 30.11.2021 r. w formie e-learningu oraz  rozpoczynający naukę na I roku studiów (NABÓR MIĘDZYSEMESTRALNY)

Szanowni Państwo,
Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich (uczestnicy Szkoły Doktorskiej) .
Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 15-30 marca 2022 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i uczestników Szkoły Doktorskiej

Rejestracja i przebieg szkolenia :

1. Wejdź na stronę : Szkolenie wstępne z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ 2021/22-L
  2. klucz dostępu: BHP_2022

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel.: (71) 375-24-89.
Uwaga Zgodnie z pkt 3 Załącznika Nr 5 do zarządzenia Nr 22/2021 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 24 lutego 2021 r. w sprawie wysokości opłat za usługi edukacyjne świadczone w Uniwersytecie Wrocławskim dla cykli dydaktycznych rozpoczynających się w roku akademickim 2021/2022 wysokość opłaty za powtarzanie zajęć z przedmiotu bezpieczeństwo i higiena pracy w roku akademickim 2021/2022 wynosi 150,00 zł. Za naliczenie należności za powtarzanie zajęć oraz jej windykację zgodnie z procedurą opisaną w zarządzeniu Nr 144/2019 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie procedury naliczania oraz dochodzenia należności z tytułu opłat za świadczone usługi edukacyjne w Uniwersytecie Wrocławskim odpowiedzialny jest Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej, który naliczy należną opłatę studentom    w systemie USOS. Naliczona należność wraz z terminem płatności (uzgodnionym na 30.04.2022 r. za niezaliczone BHP z semestru zimowego roku akademickiego 2021/22) oraz indywidualnym kontem bankowym studenta, na które należy dokonać wpłaty prezentowana będzie studentowi  w systemie USOSweb.

Wszelkich informacji w powyższej sprawie udziela Dział Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej – tel. (71) 375-24-89.